© 2021 SBR Kapı Sistemleri

Kurumsal

Sbr Kapı Sistemleri 1998 yılında Türkiye yapı sektöründe OTOMATİK KAPI sistemleri alanında yerini alarak faaliyetine başlamıştır. 2023 yılında Sbr Kapı Sistemleri olarak üretim ve ar-ge odaklı çalışmalarına devam etmekte ve  Sbr Kapı Sistemleri Ltd Şti olarak ta satış , servis ve montaj hizmetleri vererek hizmetlerine devam etmektedir. 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesini benimseyerek, proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda aranan bir firma olma başarısını elde etmiştir.

Kapı otomasyon sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda sloganını ’’ Hedef yaşamı kolaylaştırmak’’ olarak belirlemiştir.

Sbr Kapı Sistemleri olarak, konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır. Bununla kalmayıp "Gerçek kalite, iyi hizmettir" anlayışına sahip 2000 'li yıllarda kaliteli, çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir.

Firmamızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimizin de ailemize katılmasını umut ederiz. Herkese sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

Saygılarımızla..

Deneyimli ekibimizle tedarik sağladığımız partnerlerimize eğitim ve teknik danışmanlık sağlıyoruz

“SBR TEKNİK” ekibimiz tedarik sağladığımız partnerlerimize eğitim ve teknik danışmanlık hizmeti sağlıyor.”